Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
18 sep 14:30 Irnsum 1 Ouwe Syl 1
2 okt 15:00 WWS 1 Irnsum 1
9 okt 14:30 Irnsum 1 V.V. Heerenveen 1
25 sep 14:30 Irnsum 1 Woudsend 1
24 sep 21:00 Irnsum 35+1 WWS 35+1
24 sep 19:00 Blauw Wit '34 35+2 Irnsum 35+1
24 sep 20:30 GAVC 35+1 Irnsum 35+1
24 sep 19:30 Irnsum 35+1 Warga 35+1
19 sep 10:30 Irnsum 2 (zon) vv Sneek Wit Zwart 4 (zon)
18 sep 15:00 Irnsum 2 IJVC 2
26 sep 10:45 MKV'29 5 (zon) Irnsum 2 (zon)
3 okt 10:30 Irnsum 2 (zon) LSC 1890 8 (zon)
10 okt 11:00 Akkrum 4 (zon) Irnsum 2 (zon)
9 okt 14:15 SC Joure 4 Irnsum 2
25 sep 12:45 SC Franeker 3 Irnsum 2
2 okt 14:30 Irnsum 2 SC Joure 5
18 sep 13:00 Irnsum 3 Leovardia 4
25 sep 14:30 Hardegarijp 3 Irnsum 3
9 okt 14:30 Be Quick D 3 Irnsum 3
2 okt 14:00 Irnsum 3 SC Joure 6
18 sep 10:30 Irnsum JO17-1 GAVC JO17-3
2 okt 12:45 Irnsum JO17-1 Minnertsga JO17-1
25 sep 10:15 Wykels Hallum JO17-1JM Irnsum JO17-1
9 okt 10:00 Nicator JO17-1 Irnsum JO17-1
18 sep 11:30 Irnsum JO15-1 Oosterlittens JO15-1
2 okt 12:30 Be Quick D JO15-2 Irnsum JO15-1
9 okt 11:35 Irnsum JO15-1 Oosterlittens JO15-1
25 sep 11:30 Irnsum JO15-1 MKV'29 JO15-1
18 sep 10:00 Irnsum JO14-1 Workum JO14-1
2 okt 10:00 Irnsum JO14-1 Oudehaske JO14-1
25 sep 11:00 Aengwirden JO14-1JM Irnsum JO14-1
9 okt 10:00 Irnsum JO14-1 Workum JO14-1
18 sep 9:00 Irnsum JO13-1 GAVC JO13-1
25 sep 11:00 Jubbega JO13-1JM Irnsum JO13-1
9 okt 8:45 St.Annaparochie JO13-1 Irnsum JO13-1
2 okt 11:15 Irnsum JO13-1 SJO Broekster Walden JO13-1
2 okt 8:45 SC Franeker JO11-1 Irnsum JO11-1
9 okt 9:00 Irnsum JO11-1 SC Bolsward JO11-2
25 sep 9:00 Irnsum JO11-1 SJO DFC JO11-1
2 okt 10:15 Irnsum JO10-1 LSC 1890 JO10-2
9 okt 11:00 SC Bolsward JO10-3 Irnsum JO10-1
25 sep 10:00 Jubbega JO10-1 Irnsum JO10-1
9 okt 9:00 Irnsum JO9-1 St.Annaparochie JO9-1
18 sep 9:00 Irnsum JO9-1 St.Annaparochie JO9-2
25 sep 9:00 SDS JO9-1 Irnsum JO9-1
2 okt 8:30 Blauw Wit '34 JO9-3 Irnsum JO9-1
9 okt 10:00 SDS JO8-1 Irnsum JO8-1
18 sep 9:00 vv Sneek Wit Zwart JO8-3 Irnsum JO8-1
25 sep 10:15 Irnsum JO8-1 SC Joure JO8-3
2 okt 9:00 Irnsum JO8-1 Oosterlittens JO8-3
2 okt 9:10 Akkrum JO7-1 Irnsum JO7-1
2 okt 9:30 GAVC JO7-1 Irnsum JO7-1
9 okt 9:00 ONS Sneek JO7-1 Irnsum JO7-1
9 okt 9:40 Irnsum JO7-1 GAVC JO7-1
9 okt 9:10 Irnsum JO7-1 Akkrum JO7-1
2 okt 9:20 Irnsum JO7-1 Blauwhuis JO7-1
2 okt 9:40 Irnsum JO7-1 ONS Sneek JO7-1
9 okt 9:30 Blauwhuis JO7-1 Irnsum JO7-1
25 sep 10:30 GAVC JO7-1 Irnsum JO7-1
18 sep 9:05 Irnsum JO7-1 Blauwhuis JO7-1
25 sep 10:40 Irnsum JO7-1 ONS Sneek JO7-1
18 sep 8:55 GAVC JO7-1 Irnsum JO7-1
25 sep 10:20 Irnsum JO7-1 Akkrum JO7-1
18 sep 9:15 Akkrum JO7-1 Irnsum JO7-1
18 sep 9:25 Irnsum JO7-1 ONS Sneek JO7-1
25 sep 10:10 Blauwhuis JO7-1 Irnsum JO7-1
18 sep 14:00 Akkrum MO19-1 Irnsum MO19-1
2 okt 12:00 De Sweach MO19-1 Irnsum MO19-1
25 sep 11:30 Irnsum MO19-1 FC Burgum MO19-1
9 okt 11:30 Irnsum MO19-1 Buitenpost MO19-1
21 sep 18:30 Irnsum MO13-1 GAVC MO13-1
25 sep 10:15 Irnsum MO13-1 Jubbega MO13-1
9 okt 10:15 Irnsum MO13-1 GAVC MO13-1
2 okt 10:15 FC Wolvega MO13-1 Irnsum MO13-1
18 sep 12:15 Irnsum MO13-1 Lemmer vv MO13-1
2 okt 9:00 Irnsum MO9-1 GAVC JO9-1
9 okt 9:00 vv Sneek Wit Zwart JO9-3 Irnsum MO9-1
25 sep 9:00 Irnsum MO9-1 vv Nijland JO9-1
18 sep 9:00 SC Bolsward JO9-3 Irnsum MO9-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!