Wie doet wat

Wie doet wat



Bestuurlijke inrichting - Wie doet wat?

 

Bestuursfunctie

Naam

Telefoon 

E-mail

Domein

Voorzitter

Ronald Rotteveel

06-23506165

voorzitter@vvirnsum.nl 

Strategie, PR & Fondsen 

Vice Voorzitter

Vacature

 

 

Organisatie & Besturing

Secretaris

Anke Hijlkema

06- 12354061

secretaris@vvirnsum.nl

Secretariaat

Penningmeester

Sandra Nugteren

06- 51048221

penningmeester@vvirnsum.nl 

Financieel Beheer

Algemeen bestuurslid

Sigrid Nugteren

06-13772415

Sigridnugteren@gmail.com

Marketing, Communicatie & Activiteiten 

Algemeen bestuurslid

Koos van Dijk

06-14264196

Koos.van.dijk@hetnet.nl

Voetbaltechnische zaken 

Algemeen bestuurslid

Dirk Kooistra

06-12784446

accommodatie@vvirnsum.nl 

Accommodatie/Materiaal, Sponsoring & Operationele zaken 

Algemeen bestuurslid

Bert Boersma

 06-57310213

vrijwilligers@vvirnsum.nl 

Vrijwilligerszaken

 

Algemeen

Contactpersoon

Contactgegevens

Verenigingsontwikkeling

Marcel Terra

0566-602073

Ledenadministratie

Hilda van der Hooft

ledenadministratie@vvirnsum.nl 

Veld

Walking Footbal

buwalda74@gmail.com  via Abe Buwalda / 06-16219923

Consul

Libbe de Vries

 

Club van 100

 

 

 

DOMEINEN

 

Marketing/Communicatie/Activiteiten

Aanvoerder

Contactgegevens

Communicatie

Karin Langhout

communicatie@vvirnsum.nl  / 06-81162214 

Activiteiten

Carolie Elzinga

activiteiten@vvirnsum.nl 

 

Voetbaltechnische zaken

Aanvoerder

Contactgegevens

Seniorenvoetbal Technische Zaken

Vacature

 

Jeugdvoetbal Technische Zaken

Willem Spindelaar

 jeugdzaken@vvirnsum.nl / 06-15560455 

Jeugdvoetbal Algemeen

Vacature

 

Pupil v/d Week

Evelien Elzinga

06-53849323

Keeperstrainer senioren en jo17/jo19 aanspreekpunt

Keeperstrainer jeugd t/m jo14

Johan de Jong

Richard van Dijk en Mark van Dijk

 

Jongensvoetbal (tot JO12)

Iwan de Jong

info@sneekerhof.nl / 06-41438628

Jongensvoetbal (JO13 tm JO15)

Richard van DIjk

r.dijk83@chello.nl / 06-51413376

Jongensvoetbal (JO17 tm JO19)

Stefan van der Leij

stefan_sc_heerenveen@hotmail.com / 06-42140102

Meisjesvoetbal (MO)

Willem Spindelaar

jeugdzaken@vvirnsum.nl / 06-15560455 

Walking Football

Abe Buwalda

06-16219923

Zaalvoetbal

Tjalling Paulusma

tjallingpaulusma@gmail.com

35+ voetbal

Douwe Elzinga

douweensandra@kpnplanet.nl

55+ voetbal

Abe Buwalda

06-16219923

 

Accommodatie/Materiaal, Sponsoring & Operationele zaken 

Aanvoerder

Contactgegevens

Accommodatie & Materiaal

Dirk Kooistra

accomodatie@vvirnsum.nl / 06-12784446

Materialen

Ids Veldhuis

materiaal@vvirnsum.nl /06-29006048

Kledingbeheer

Femmy Schriemer

kleding@vvirnsum.nl

Operationele zaken

 

 

Wedstrijdsecretariaat Senioren

Jan Buwalda

jan_buwalda@hotmail.com / 06-44616250

Wedstrijdsecretariaat Junioren

Edward Jorna

edwardjorna@hotmail.com / 06-29013457

Scheidsrechters Senioren

Vacature

 

Scheidsrechters Junioren

Rogier en Alyn Nugteren

rogiernugteren@hotmail.com 06-51877994

Velddiensten Junioren

Vacature

Aanspreekpunt Dirk Kooistra

Velddiensten Senioren

Jan Buwalda

jan_buwalda@hotmail.com 06-44616250

Kantinebezetting Senioren

Julius Huistra

juul_huistra@live.nl  06-48321825

Kantine Algemeen

Bauke de Haan

bkdehaan@hetnet.nl  06-53790182

Sponsoring

Ruerd Ide Veldhuis

Dirk Kooistra

sponsoring@vvirnsum.nl 

 

 

Vrijwilligerszaken

Aanvoerder

Contactgegevens

Vrijwilligerscoördinator

Vacature

 

 

 Overige clubgerelateerde zaken    
Toernooien Rienk de vries toernooien@vvirnsum.nl 
Jubileum Sije B. Dijkstra en Rienk de Vries jubileum@vvirnsum.nl 
Werkgroep kantine Sylvia Rotteveel werkgroepkantine@vvirnsum.nl 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!