Wie doet wat

Wie doet wat



Bestuurlijke inrichting - Wie doet wat?

 

Bestuursfunctie

Naam

Telefoon 

E-mail

Domein

Voorzitter

Werner Vermeulen

06-22388528

voorzitter@vvirnsum.nl 

Strategie, PR & Fondsen, Sponsoring

Vice Voorzitter

Ronald Rotteveel

06-23506165

 

Organisatie & Besturing

Secretaris

Anke Hijlkema

06- 12354061

secretaris@vvirnsum.nl

Secretariaat

Penningmeester

Sandra Nugteren

06- 51048221

penningmeester@vvirnsum.nl 

Financieel Beheer

Algemeen bestuurslid

Sigrid Nugteren

06-13772415

Sigridnugteren@gmail.com

Marketing, Communicatie & Activiteiten 

Algemeen bestuurslid

Koos van Dijk

06-14264196

Koos.van.dijk@hetnet.nl

Voetbaltechnische zaken 

Algemeen bestuurslid

Jeroen van DIjk

06-51525180

accommodatie@vvirnsum.nl 

Accommodatie/Materiaal

Algemeen bestuurslid

Bert Boersma

 06-20478231

vrijwilligers@vvirnsum.nl 

Vrijwilligerszaken

Algemeen bestuurslid

Jantina Grijpma

06-11355594

 

Operationele zaken

 

Algemeen

Contactpersoon

Contactgegevens

Verenigingsontwikkeling

Vacature

 

Ledenadministratie

Marije Zandberg & Hilda van der Hooft

ledenadministratie@vvirnsum.nl 

Veld

Walking Footbal

buwalda74@gmail.com  via Abe Buwalda / 06-16219923

Consul

Libbe de Vries

 

Club van 100

Michel Langhout

06-30203843

 

DOMEINEN

 

Marketing/Communicatie/Activiteiten

Aanvoerder

Contactgegevens

Communicatie

Karin Langhout

communicatie@vvirnsum.nl  / 06-81162214 

Activiteiten

 

activiteiten@vvirnsum.nl 

 

Voetbaltechnische zaken

Aanvoerder

Contactgegevens

Seniorenvoetbal Technische Zaken

Koos van DIjk

technischecommissie@vvirnsum.nl

Algemeen coördinator jeugdvoetbal

Iwan de Jong

info@sneekerhof.nl / 06-41438628

Keeperstrainer senioren en JO17/JO19 aanspreekpunt
Keeoerstrainer jeugd t/m JO14

Johan de Jong
Vacature

06-57778296

Technisch Coördinator Jeugd (JO7 t/m JO10 & MO9)

Peter Hottinga

06-41460970

Technisch Coördinator Jeugd (JO11 t/m JO15 & MO13)

Douwe Elzinga

Douweensandra@kpnplanet.nl/06-23280114

Technisch Coördinator Jeugd (JO17 & MO17)

Iwan de Jong

nfo@sneekerhof.nl / 06-41438628

Meisjesvoetbal (MO)

Vacature

jeugdzaken@vvirnsum.nl  

Walking Football

Abe Buwalda

06-16219923

35+ voetbal

Douwe Elzinga

douweensandra@kpnplanet.nl/06-23280114

55+ voetbal

Abe Buwalda

06-16219923

Pupil van de wedstrijd

Evelien Elzinga

06-53849323

 

Accommodatie/Materiaal, Sponsoring & Operationele zaken 

Aanvoerder

Contactgegevens

Accommodatie & Materiaal

Jeroen van DIjk

accomodatie@vvirnsum.nl / 0651525180

Materialen

Ids Veldhuis

materiaal@vvirnsum.nl /06-29006048

Kledingbeheer

Femmy Schriemer

kleding@vvirnsum.nl

Operationele zaken

Vacature

 

Wedstrijdsecretariaat Senioren

Jan Buwalda

jan_buwalda@hotmail.com / 06-44616250

Wedstrijdsecretariaat Junioren

Edward Jorna

edwardjorna@hotmail.com / 06-29013457

Scheidsrechters Senioren

Koos van DIjk

06-14264196

Scheidsrechters Junioren

Rogier en Alyn Nugteren

rogiernugteren@hotmail.com 06-51877994

Velddiensten Junioren

Alex Dijkstra

dijkstraalex@hotmail.com 06-54680855

Velddiensten Senioren

Jan Buwalda

jan_buwalda@hotmail.com 06-44616250

Kantinebezetting Senioren

Fam. Kremer

jeroen.jarike@gmail.com  06-43924623

Kantine Algemeen

Bauke de Haan

bkdehaan@hetnet.nl  06-53790182

Sponsoring

Ruerd Ide Veldhuis

Dirk Kooistra

sponsoring@vvirnsum.nl 

 

 

Vrijwilligerszaken

Aanvoerder

Contactgegevens

Vrijwilligerscoördinator

Vacature

 

 

 Overige clubgerelateerde zaken    
Toernooien Rienk de vries toernooien@vvirnsum.nl 
Jubileum Sije B. Dijkstra en Rienk de Vries jubileum@vvirnsum.nl 
Werkgroep kantine Sylvia Rotteveel werkgroepkantine@vvirnsum.nl 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!